Скандал в українському спорті: гравця вигнали з ХК “Донбасу” через відмову залишити збірну України

Хокейний клуб “Донбас”, який належить міністру часів Януковича Борису Колесникову припинив співпрацю з нападником Віталієм Лялькою. Причини такого рішення в донецькому клубі наразі не повідомляють.

Цікаво, що Віталій Лялька виявився єдиним гравцем вітчизняного гранда, який відмовився покинути розташування збірної України на вимогу керівництва “Донбасу”. Таким чином, саме з цим пов’язують його несподіваний відхід, внаслідок якого він тепер продовжить кар’єру в іншому місці.

Про припинення співпраці ХК “Донбас” з нападником Віталієм Лялькою повідомляє Ua-football.

Сезон 2021/22 був для Ляльки шостим у складі “Донбасу” – всього у складі донеччан форвард провів 212 матчів і набрав 299 (146+153) очок. Таким чином 9-ка донеччан став другим гравцем за результативністю в історії “Донбасу”, а також сьомим в історії чемпіонатів України з хокею.

Зазначимо, що власник ХК Донбас колишій регіонал Борис Колесніков, не зумівши домовитися з ФХУ щодо розвитку УХЛ, відкликав гравців з національної команди збірної України, яка має зіграти контрольні матчі проти Італії та Угорщини. Тільки один гравець ХК Донбас (Віталій Лялька) відмовся покидати розташування збірної України і вирішив захищати честь національної збірної на міжнародній арені.

Президент Федерації Георгій Зубко прокоментував цю ситуацію наступним чином:

«Я не буду давати оцінку тим методам, які використовує Борис Колесніков. Ховання за спинами дітей, а тепер і гравців національної збірної навряд чи можна назвати сміливим кроком. Не буду робити голосних заяв. Усі дії цих клубів отримають належну оцінку від дисциплінарних органів. Цього разу керівникам клубів не вдасться перевести стрілки на спортсменів. Що ж до збірної, то вивести її зі стану рівноваги ніяким злостивцям не вдасться. Команда виступить на турнірі в Будапешті і, сподіваюся, цей виступ буде успішним».