Затриманий очільник “Ізоляції” розповів про допити і катування з працівниками ФСБ (відео)

У Службі безпеки України опублікували відеозапис допиту, затриманого напередодні очільника незаконної в’язниці окупантів “Ізоляція”.

Зазначається, що опублвковано окремі елементи свідчень колишнього бойовика терористичної організації “ДНР”, який був очільником незаконної в’язниці “Ізоляція”, на території тимчасово окупованої території Донецької області.

На відео затриманий розповідає про допити, та тортури, які застосовувались до бранців. Також, чоловік розповідає, про те, шо на кожному допиті були присутні працівники спецслужб РФ, а саме ФСБ.

https://www.youtube.com/watch?v=mOJrTv54za4

Нагадуємо, 9 листопада СБУ повідомила про затримання у Києві колишнього бойовика терористичної організації «ДНР», очільника незаконної в’язниці на тимчасово окупованій території Донецької області «Ізоляція».

За наявною інформацією СБУ затриманий бойовик організовував та брав безпосередню участь у вбивствах і катуваннях протиправно ув’язнених громадян України.

Щодо затриманого відкрите кримінальне провадження у якому його звинувачують за наступними статтями кримінального кодексу:

  • ст. 149 Торгівля людьми
  • ст. 258-3 Створення терористичної групи чи терористичної організації
  • ст. 260 Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань
  • ст. 438 Порушення законів та звичаїв війни