Львів’янин переміг на світовому турнірі стронгменів у США

26-річний львів’янин Павло Кордіяка здобув титул чемпіона в абсолютній ваговій категорії / Львівська міська рада

У США, 26-річний львів’янин Павло Кордіяка здобув титул чемпіона в абсолютній ваговій категорії, на одному із провідних стронгменівських турнірів – The Official Strongman Games. У змаганні приймали участь 38 учасників з 24-х країн світу.

Джерело: Львівська міська рада

На іграх стронгменів справжня боротьба розгорнулася у класичних 6 вправах. Спочатку підіймання колоди, вправа “коромисло”, яким виступав автомобіль, станова тяга, підіймання та носіння велетенських камнів.

Павло вийшов у фінал з 3 місця, від лідера змагаль, американського атлета Спенсера Реміка відставав на 5 балів. У першій вправі фіналу перекидання мішків через балку українець скоротив відрив до 3 балів. І остання вправа фіналу закладання велетенських куль на тумби. Український атлет став у ній другим, зайнявши взагальному по балах 1 місце, за усі вправи.

Приїхав на змагання, і мені одразу впав у вічі великий яскравий кубок, який виблискував на столі організаторів. Напевно, це і стало ключовим моментом, в який я усвідомив, що для перемоги повинен докласти максимум зусиль і привезти його додому до Львова“, – розповідає Павло Кордіяка.

admin

Читайте попереднє

Віктор Ляшко: дві області України виходять з “червоної” карантинної зони

Читайте далі

Дав дитині свій кисневий апарат: рятувальники ліквідували пожежу у багатоповерхівці в Києві