Віктор Ляшко: дві області України виходять з “червоної” карантинної зони

Фото ілюстративне

Дві області, а саме Львівська та Луганська виходять з “червоної” зони епідеміологічної небезпеки.

Про це під час брифінгу повідомив Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

Третій тиждень поспіль, ми спостерігаємо тижневе зменшення кількості випадків коронавірусної хвороби та кількості госпіталізованих. За карантинними індикаторами Луганська та Львівська область виходять із “червоного” рівня епідеміологічної небезпеки. Тому на цьому тижні ініціюватимемо засідання державної комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Середній час перебування регіонів у “червоному” рівні майже не змінився. І становить, як і минулої весняної хвилі 30-35 днів. Україні вдалось пройти пік захворюваності самої тяжкої хвилі без введення загальнонаціонального локдауну. Проте розслаблятися ще рано, потрібно збільшувати відсоток вакцинованих українців, і дотримуватись протиепідеміологічних норм. Європа палає по другому колу, тому ризик повторного спалаху в Україні, все ще дуже високий. Зараз горить Німеччина, Польща, Франція, Нідерланди“, – розповів очільник медичного відомства Віктор Ляшко.

Також, Міністр охорони здоров’я закликав людей вакцинуватися, оскільки це найдієвіший спосіб побороти коронавірусну хворобу.

admin

Читайте попереднє

Хочуть взяти Україну в кільце: в ГУР Міноборони показали карту шляхів, звідки РФ може напасти

Читайте далі

Львів’янин переміг на світовому турнірі стронгменів у США