Уряд посилив карантинні правила, зокрема для невакцинованих у “жовтих” епід зонах

Міністра охорони здоров’я Віктор Ляшко / фото з мережі

Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, під час брифінгу 25 листопада розповів, про зміни до Постанови №1236, якими посилили карантинні правила, зокрема для невакцинованих громадян.

Нові правила торкнуться регіонів, які перебувають у “жовтому” рівні епідеміологічної небезпеки. Якщо раніше бізнес міг обирати моделі діяльності у “жовтій” зоні: не перевіряти документи про вакцинацію або негативний тест, але працювати відповідно до певних обмежень по площі, або перевіряти документи і працювати без цих обмежень такого рівня. То тепер вони втрачають цю опцію. Відвідувати громадські заклади на “жовтому” рівні можна буде лише, тим людям, які отримали принаймні одне щеплення проти COVID-19, або мають негативний тест чи сертифікат про одужання. Ця ж норма поширюється і на співробітників. 

Посилення правил для невакцинованих потрібне для того щоб зменшити навантаження на лікарів та медичну систему. Адже до стаціонарів попадають здебільшого ті пацієнти, які не отримали повного курсу щеплення”, – зазначив Міністр охорони здоров’я.

Також очільник медичного відомства зазначив, що термін дії “жовтого” сертифіката зменшили до 30 днів. Раніше він був чинним 120 днів.

Нагадуємо, у Києві “антивакси” протестували з плакатами, на яких були QR-коди партії Путіна (фотофакт).

admin

Читайте попереднє

На Кіровоградщині спецпризначенець врятував 15-річного юнака, нога якого затрягла у мотоблоці

Читайте далі

Завдяки Брітні Спірс кіт Степан з України став світовою зіркою: деталі та фото