На Миколаївщині у житловому будинку стався вибух газу: зруйновані 2 поверхи (фото)

Фото: Поліція Миколаївської області

У місті Нова Одеса у кутовій частині п’ятиповерхового житлового будинку стався вибух (попередньо побутового газу на 5 поверсі), внаслідок чого зруйновано 4 та 5 поверхи.

Джерело: ГУ ДСНС у Миколаївській області, поліція Миколаївської області.

Як повідомляють у поліції Миколаївщини, 27 листопада у м. Нова Одеса у кутовій частині п’ятиповерхового житлового будинку стався вибух, попередньо, побутового газу, внаслідок чого зруйновано 4 та 5 поверхи.

Фото: ГУ ДСНС у Миколаївській області

“Станом на 10:50 27 листопада попередньо внаслідок вибуху побутового газу на п’ятому поверсі п’ятиповерхового житловому будинку постраждало 3 особи, які врятовані підрозділами ДСНС та передані медикам (в однієї особи попередньо перелом руки та пошкодження хребта, 2 особи в шоковому стані), за даними Нацполіції в квартирі на 4 поверсі можливо знаходиться жінка, яка проживала сама.”, – повідомили у ГУ ДСНС у Миколаївській області.

Поліція Миколаївської області

Оновлено, за інформацією ГУ ДСНС у Миколаївській області, на місці розгорнули штаб з ліквідації наслідків події, працює оперативна група ГУ ДСНС в Миколаївській області. Краном ДСНС проводяться роботи по демонтажу зруйнованих елементів конструкцій будинку.

admin

Читайте попереднє

Зеленський прокоментував спецоперацію щодо бойовиків ПВК «Вагнер»

Читайте далі

9-річній Поліні потрібна допомога, її мама та 3-річний братик загинули у кривавій ДТП