Вибух газу на Миколаївщині: знайдено тіло жінки, шукають ще 2 людини, які можливо заблоковані (фото)

Фото: ГУ ДСНС у Миколаївській області

Сьогодні, 27 листопада, о 9 год. 20 хв., у місті Нова Одеса у кутовій частині п’ятиповерхового житлового будинку стався вибух (попередньо побутового газу, на 5 поверсі).

Внаслідок вибуху зруйновано 2 квартири на 4 та 2 квартири на 5 поверхах. Як повідомляють у ГУ ДСНС у Миколаївській області, попередньо 3 особи, які врятовані підрозділами ДСНС та передані медикам (в однієї особи попередньо перелом руки та пошкодження хребта, 2 особи – в шоковому стані). З пошкодженого під’їзду евакуйовано 50 осіб.

Також, о 16:46 підрозділами ДСНС деблоковано тіло жінки 1937 р.н. Медиками констатовано її смерть.

Фото: ГУ ДСНС у Миколаївській області

Надзвичайники за допомогою кранів проводять роботи по деблокуванню з під завалів будигнку двох людей, які можливо там знаходяться.

Фото: ГУ ДСНС у Миколаївській області

На місці події працює штаб з ліквідації наслідків події. Місцевою владою надається допомога мешканцям, зокрема вирішується питання про тимчасове розселення мешканців будинку.

Фото: ГУ ДСНС у Миколаївській області

Оновлено, як повідомляють у ГУ ДСНС у Миколаївській області, сьогодні 28 листопада о 16:10 у м. Нова Одеса рятувальники вилучили з-під завалів тіло загиблого чоловіка. Таким чином, на даний час, внаслідок вибуху загинули троє людей.

admin

Читайте попереднє

9-річній Поліні потрібна допомога, її мама та 3-річний братик загинули у кривавій ДТП

Читайте далі

Спочатку заспівав “русский шансон”: таксист вразив своїм голосом на “Україна має талант”