Дизайн поліграфії: як не помилитися з вибором рекламної продукції

В Україні працює багато різноманітних компанії, які пропонують послуги з розробки дизайну поліграфії. Але насправді більшість з цих компанії створюють дизайн стандартного типу без креативних та сучасних рішень, які не принесуть Вам бажаного результату. Щоб не помилитися з вибором і правильно обрати дизайн поліграфії для своєї компанії, в першу чергу треба звернутися до студій брендингу, які мають великий досвід роботи та хороший кейс виконаних робіт.

На що звернути увагу перед вибором компанії, яка розроблятиме дизайн поліграфії

Дуже часто підприємці роблять велику помилку на початку своєї діяльності, коли обирають дизайн для свого бренду чи компанії. Неякісно виконаний дизайн Вашої продукції опустить Вас нижче у турнірній таблиці, навіть якщо Ви маєте інші суттєві переваги над конкурентами. Сучасні споживачі стають все більш вимогливішими і бажають бачити перед собою якісно розроблену поліграфію. Тому нижче ми опишемо, які позитивні сторони має мати компанія чи студія брендингу, яка розроблятиме для Вас дизайн поліграфії:

  • Досвід роботи. Якщо у компанії більше 5 років досвіду роботи на ринку дизайну – це свідчить про те, що їй дійсно довіряють.
  • Розробка фірмового стилю. Ті компанії, які розробляють фірмовий стиль мають багатогранних і висококлавіфікованих працівників, які зроблять Ваш дизайн естетичним та доречним.
  • Команда. Тільки колаборація спеціалістів з різними поглядами зможе надати дизайну особливого шарму.
  • Креатив. При величезній конкуренції на сучасних ринках тільки креатив допоможе Вам особливо виділитися.
  • Робота на результат. Ті компанії, які працюють на результат, принесуть Вам значно більше користі ніж ті, що стараються виконати все дуже швидко, але менш якісно.

Також не менш важливо ознайомитися з портфоліо кожної студії брендингу, з якою ви працюватимете. Чим відоміші компанії працювали з цими студіями, тим більша довіра до них. До прикладу, можемо сказати, що великою довірою користується онлайн студія брендингу  “Gagarinstudio“, адже вони працювали з такими компаніями як “Ашан”, “Верес”, “МАУ”, “УЗ”, “Геркулес” та інші.

dffff 1
для цих компанії онлайн студія брендингу “Gagarinstudio” розробляла дизайн

Розробка дизайну

Розробка – перший крок у створенні будь-якої поліграфічної продукції. Саме від якості залежатиме базовий вигляд готового видання. Багато клієнтів звертаються за послугою розробки індивідуального дизайну на замовлення. І тут він має розробляєтися “з нуля” під контролем із боку замовника. Всі його вимоги мають враховуватися, що дозволяє отримати на виході саме таку поліграфію, яка відображатиме потреби клієнта.

Розробка макету проводиться у спеціалізованих програмах, які дають змогу оперативно підготувати стильне, презентабельне оформлення для різних типів поліграфічної продукції.

Зазначимо, що дизайн відрізняється багатогранністю. Він застосовується у різних сферах та має під собою різні цілі. Наприклад, однією з потрібних послуг є проект реклами. Цей процес заснований на різних аспектах, що включають і сприйняття реклами. Потрібно намагатися підібрати оригінальну, неповторну ідею, яка приверне увагу людей та змусить їх зацікавитись товаром чи послугою. Фірмовий стиль у рекламі також дуже важливий, адже компанія має бути впізнаваною. Всі ці особливості мають враховуватися фахівцями з розробки дизайну.