“Рятувальник був впевнений, що людина вже нежива”: українки під час відпочинку в Єгипті чудом реанімували потопельника

Цікава подія трапилася під час відпочинку в Шарм Ель Шейху в Єгипті. Дві жінки, які працюють медсестрами в Україні чудом врятували білоруса.

Реанімаційні заходи вони не припинили навіть після того, як місцевий рятувальник сказав, що це кінець і більше не має сенсу продовжувати.

Про це повідомляють в сюжеті ТСН.19:30.

Зазначається, що білорус пішов пірнати у масці, але назад не повернувся. На понтон, що на пляжі чотиризіркового готелю, де в той час засмагали жінки, вже витягнули його бездиханне тіло.

Серед трьох десятків людей,  що зібралися довкола потопельника – не розгубилися лише українки. Наталя робила штучне дихання, Антоніна перевертала і вистукувала воду. А от, щоб качати серце, потрібні були чоловіча сила. Медсестри показали дужому дайверу, що робити і корегували його рухи.

В якийсь момент місцевий рятувальник, почав переконувати, що шансів на порятунок не має – треба зупинятися.

Але їхня наполегливість стала вирішальною. Медсестри продовжували серцево-легеневу реанімацію, бо за протоколом не можна зупинятися впродовж 40 хвилин. На 20-тій  хвилині їм вдалося завести серце, відновити пульс і дихання. Білорус, якого звати Сергій буквально повернувся з того світу.

Ще 4 дні Сергій провів у лікарні Єгипту  і повернувся до  свого звичайного життя у Мінську.  Своїх рятівниць він розшукав вже з Білорусії і висловив подяку українкам.