Заступник міністра МВС влаштував розбірки на блокпості в Донецькій області

На одному із блокпостів на в’їзді у Донецьку область, заступник міністра внутрішніх справ Олександр Гогілашвілі влаштував скандал, через те, що поліцейські його зупинили та попросили показати документи.

Про це повідомляє Українська правда, з посиланням на відео опубліковане на Ютуб каналі “Остання Крапля”. На відео, яке скоріш за все знімає один з поліцейських, який чергував на блокпосту видно, що правоохоронці пояснюють Гогілашвілі причину зупинки, та просять показати документи.

Якщо ти заступника міністра запам’ятати не можеш, то як ти злочинця бл*дь запам’ятаєш

В свою чергу заступник міністра обурюється, що поліцейські його не знають в лице. Та говорити, що дане знайомство, не буде приємним для поліцейського.

“Єдиний заступник міністра, з таким є**ом, як у мене, він лише один. Я три роки вже заступник мінітра! Три роки! І сумно, що ти не знаєш… Тепер ти знаєш, але тепер і я тебе знаю, дружок, і для тебе це приємним не буде”

https://www.youtube.com/watch?v=nCMUlOiXHkU&t=541s

В свою чергу Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський  повідомив у своєму фейсбук, про ініційоване ним питання про проведення дисциплінарного провадження в ході якого мають бути встановлені всі обставини та зроблені висновки, перед Прем’єром та Урядом.

На період дисциплінарного провадження пропонуватиму Уряду відсторонити Олександра Гогілашвілі від займаної посади для чого підписав відповідне подання до Кабінету Міністрів України“, – зазначив Денис Монастирський.

Також очільник силового відомства запернив, що він сам особисто вивчить всі деталі інциденту і прийму відповідні управлінські рішення.

263648406 234188105512766 7907935967446651040 n
Скріншот фейсбук допису