“Вже перестала дихати”: у Польщі поліцейські чудом врятували жінку з України

У Польщі в місті Олава (Нижньосілезьке воєводство) поліцейські чудом врятували життя 41-річній жінці з України. Жінка раптом знепритомніла і перестала подавати ознаки життя.

Зазначимо, що непритомна жінка пізно ввечері в неділю, 12 грудня, лежала просто вулиці біля лавки поруч з житловим будинком. Там її побачила випадкова перехожа, яка вийшла вигулювати свого собаку. Небайдужа громадянка зателефонувала в поліцію.

Як повідомили у місцевій поліції, непритомною жінкою виявилася громадянка України. Вона не реагувала на жодні зовнішні чинники. Більше того, майже перестала дихати й почала втрачати пульс. Поліцейські терміново почали надавати їй першу медичну допомогу та викликали “швидку” й рятувальників.

Після кількох хвилин серцево-легеневої реанімації життєдіяльність жінки відновилася. Однак її стан все ще був під загрозою. Поліцейським допомогли рятувальники, які вчасно приїхали й подали жінці кисень.

Якби не швидка та професійна допомога правоохоронців, жінку точно б не врятували”, – йдеться на сайті поліції.

Наразі невідомо, що стало причиною того, що громадянка України знепритомніла на вулиці. Причини з’ясовує місцева поліція. Деталі згодом.