“Я був, є і буду українцем!”: кримчанин Сергій Дерев’янченко гідно відстояв український прапор

Український боксер-професіонал Сергій Дерев’янченко, який родом з Криму гордиться тим, що він українець і завжди прославляє державний прапор.

Сергій Дерев’янченко народився у Феодосії, але став боксером та проживає в Миколаєві. У його громадянській позиції ніколи не доводилося сумніватися: Сергій святкує перемоги у рингу під українським прапором, завжди вітає свою країну з Днем незалежності України, а його обличчя на аватарі в інстаграмі прикрашене національними кольорами. Крім того, боксер є частим гостем дитячих інтернатів у Миколаєві.
Проте, один з відомих сайтів боксерської статистики BoxRec, всупереч здоровому глузду та міжнародному праву, після анексії Криму вказав у профілі Дерев’янченка його місце народження під російським прапором.
Самому Сергію це дуже не подобалося.
“Знаєте, на сайті BoxRec, де зібрані біографії всіх боксерів, навпроти мого прізвища з’явився російський прапор. Я кілька разів писав їм, щоб вони повернули назад українську. І в результаті змінили, але … потім знову повернули назад. Тільки це нічого не змінить – я був, є і буду українським боксером! Боремось до кінця!” – зазначив боксер.
Дякуємо, Сергію! Україна понад усе!
Джерело: Ukrainian Sport TV.