У Дніпрі чоловік зловив справжню рибу-монстра вагою 50 кг.: “атакувала українця за ногу”

Олександр Громадський у Дніпрі зловив сома вагою 50 кілограм. Риба, яку “вполював”  чоловік виглядає як справжній монстр. Щоб зловити величезного сома українець використав гарпун.

Про свій улов Олександр розповів на своїй сторінці у Facebook.

Чоловік займається підводним полюванням і в подробицях розповів про “сома-людожера”.

“Довго наганяли жах страшні історії про сомів людожерів які мешкають в глибині Дніпра. Величезні риби ковтають цілком водоплавних птахів, домашніх тварин і при зустрічі змушують в буквальному сенсі посивіти водолазів, які вимушено проводять різні підводні роботи. Навіть рибалки скаржаться на те, що у них хтось дуже великий систематично краде рибу прямо з сіток”,-розповідає Олександр.

Щоб зловити величезного сома Олександр використовував гарпун, після чого той почав тягнути його на глибину.

“Почалася боротьба, сом дуже активно тягнув на глибину, а я намагався утримати його за мотузку, що з’єднує гарпун з рушницею, ситуація дуже схожа на фільми про китобоїв. І ось коли я вже майже втихомирив його, сом не здався і показав свої людоїдські нахили – він атакував мене за ногу, а потім вирішив відкусити частину моєї ласти. Лопать лопнула під ривками і тиском щелепи сома і тільки лише її якість і міцність, дозволила мені навіть з поламаною лопаттю закінчити цю сутичку і відбуксирувати сома на берег”, – додав чоловік.
Фото сома, якого зловив Олександр:
268270667 4343397659120415 4040013174048676102 n
на фото 50 кілорамовий сом