Сліпий джазмен вразив суддів на “Україна має талант” і заставив глядачів плакати (ВІДЕО)

Цих вихідних відбувся черговий відбір до фіналу телешоу “Україна має талант”. На сцені виступали представники різних жанрів, але найбільше зі всіх запам’ятався виступ незрячого співака з Харкова Геннадія Суменкова.

Чоловік, хоч і сліпий, але мешкає окремо від батьків і навіть заробляє сам собі на життя – займається вуличним співом. Люди по-різному ставляться до Геннадія, деякі його підтримують, а деякі думають, що він співає на вулиці, щоб потім купити собі випивку, але все ж чоловік не здається і йде до своєї мети. Його сила волі приклад для кожного з нас.

На сцені “Україна має талант” Геннадій виконував джазову композицію. Його спів настільки сподобався глядачам, що деякі навіть заплакали. Суддям також сподобався виступ незрячого джазмена і він отримав три “ТАК” від журі і тепер має шанс виступити у фіналі. В кінці судді навіть підійшли до чоловіка і його обняли.

Ось його виступ:

Як зазначає сам Геннадій місцеві його називають “харківським самородоком”. Він каже, що не хоче відчувати жалю до себе, а навпаки хоче щоб люди оцінювали його талант.