“Це людина, яка загрожувала національній безпеці”: Брагар прокоментував відставку Авакова

Нардеп Євгеній Брагар прокоментував інтерв’ю колишнього Голови Офісу Президента України Андрія Богдана журналісту Дмитру Гордону, а безпосередньо відставку ексміністра МВС Арсена Авакова.

Відповідний відеоролик депутат опублікував на своєму Ютуб каналі. Брагар зазначає, що під час інтерв’ю Богдан “набухався” і почав сипати неіснуючими інсайдами.

“З цього інтерв’ю я дізнався, що відправив у відставку міністра МВС Арсена Авакова. Ну давайте так про Авакова, це людина, яку боялись усі протягом 7 років коли він очолював міністерство. Це один з небагатьох міністрів, який зумів пережити перехід президентської булави від Петра Порошенка до Володимира Зеленського. Це Людина яка очолювала міністерство, яке наводило жах на всіх. Він створив державу в державі. Він керував праворадикалами, які кашмарили бізнес, які кашмарили політичних опонентів, і всіх на кого вкаже всемогутній Арсен Борисович.

Він (Ред. Арсен Аваков) курував неформально Нацкорпусом. Нацкорпус – це праворадикальна організація, яка багато в чому нагадує тоталітарну секту. Туди людей вербували, вербували як правило молодих, як правило підлітків, проводячи так зване “патріотичне виховання”, робили їх складовими цієї організації. Цим людям не особливо яніння. було і платити, але у цієї організації був тіньовий лідер. І при цьому всьому Арсен Аваков це була людина, яку треба було прибирати. Скажу прямо – це людина, яка загрожувала національній безпеці. Це людина, яка загрожувала державному ладу. Це людина, яка провалила всі можливі реформи у своєму міністерстві.

Андрій Богдан сказав, що цю людину звільнив я (Ред. Євгеній Брагар). Мені б звісно було надзвичайно приємно, якби це було правдою. Але таких людей не звільняють за один день. Рішення про звільнення Арсена Авакова назрівало досить тривалий період часу. Ряд депутатів не голосували за уряд Шмигаля, через те, що там був Арсен Аваков. Ряд депутатів збирали підписи щодо постанови про висловлення недовіри цьому міністру, в тому числі серед них був і я. І нарешті, нарешті Офіс Президента при йняв рішення таки відправити у відставку Арсена Авакова. Арсен Аваков про це знав”, – прокоментував Євгеній Брагар.

Нагадаємо, що у інтерв’ю Дмитру Гордону Андрій Богдан розповів, що нібито останьою краплею за відставку Арсена Авакова для Володимира Зеленського було те, що працівники поліції у липні цього року зупинили депутата від Слуги Народу Євгенія Брагара, якого затримали за нібито кермування автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

Також у відео Брагар спростував версію, що його мати нібито була нянею дітей Володимира Зеленського, сказавши, що вона не мала нічого спільного з президентом.

“Незнаю звідки в нього (Ред. Андрія Богдана) такі інсайди, інакше ніж як п’яний брєд назвати все це інтерв’ю я неможу”, – додав Євген Брагар.