Порошенко звернувся до Офісу Президента з Європи (відео)

П’ятий Президент України Петро Порошенко записав відео з Польщі, адресувавши його Офісу Президента. Слід нагадати, що 20 листопада ДБР повідомило про підозру у державній зраді та сприянні діяльності терористичних організацій Порошенку.

Як зазначив сам поітик на своїй сторінці у соціальних мережах, що зараз він перебуває у Польщі, проводячи зустрічі у Варшаві, та обговорюючи безпекові питання з тамтешніми політиками.

Також Петро Порошенко зазначив, що повернеться в Україну в першій половині січня, у відповідності до свого графіку.

“Я хочу наголосити, що пред’явлення підозри главі держави в державній зраді, фінансуванні тероризму, сприянні терористичним організаціям – це перехід «червоних ліній». Це вже не жарти. Жарти закінчилися! І за це доведеться відповідати. Але потім, бо зараз хтось має бути розумнішим. Зараз ми маємо об’єднатися, зараз ми маємо врятувати Україну і відбити російську агресію. Разом до перемоги! І до зустрічі в Україні”, – зазначив Порошенко.

Нагадуємо, вчора 20 грудня, ДБР повідомило про підозру у скоєнні злочинів Петру Порошенку. У відомстві зазначають, що підозрюють Порошенка у тому, що він, діючи за попередньою змовою групою осіб, зокрема з числа представників вищого керівництва Російської Федерації, сприяв діяльності терористичних організацій «ЛНР» та «ДНР».