РФ планує вторгнення в Україну напередодні католицького Різдва за участі 100 тис. військових, зосереджених на кордоні, – розвідка МІ6

Росія може напасти ще до Нового року. Так, секретна служба МІ6 подала на розгляд Кабінету міністрів Великої Британії інформацію про можливий напад Росії на Україну напередодні католицького Різдва.

Як повідомляє ZN.UA з посиланням на британське видання Daily Star.

Згідно з повідомленням розвідки Велибої Британії, РФ планує вторгнення напередодні Різдва військовим контингентом у 100 тисяч військовослужбовців, зосереджених на кордоні з Україною.

Міністерство оборони та міністерство закордонних справ Британії відмовилися коментувати, які дії Велика Британія може вжити у разі вторгнення Росії, яке виглядає дуже ймовірним.

Раніше видання CNN повідомляло, що російські війська, які зараз стоять біля українського кордону, готові до “швидкого та негайного” вторгнення в Україну.

На думку американської розвідки, адміністрація Байдена має не більше місяця для того, щоб зупинити Росію.

Звертає на себе увагу той факт, що місяць тому, 18 листопада цього року спікер української делегації у тристоронній контактній групі з Донбасу Олексій Арестович, в ефірі ток-шоу “Свобода слова” на каналі ICTV, зробив прогноз, який не відрізняється від нинішньої доповіді МІ6. Арестович заявив, що не варто вірити у те, що Росія нападе після Нового року.

“Росіяни нас свідомо дезінформують, пересуваючи терміни готовності на два-чотири місяці, а насправді вони готують напад на католицьке Різдво, 25 грудня. Я думаю, що реальні терміни — це католицьке Різдво, коли Захід буде на канікулах, а зібратися і приймати рішення буде дуже складно. Москва вдарить з кількох сторін. Удар, швидше за все, буде з Криму — на Енергодар, а з півночі — на Черкаси і на Дніпро. Кремль спробує створити політичну кризу в Києві, скинути Володимира Зеленського з поста президента і створити свій маріонетковий уряд”, — зазначив Арестович.

Раніше ми писали: Порошенку повідомили про підозру у державній зраді та сприянні діяльності терористичних організацій.

admin

Читайте попереднє

В Одесі жінка “під кайфом” викрала яхту, бо їй потрібно було в сусідню область

Читайте далі

Трьохмісячна дівчинка перестала дихати і втратила свідомість, її життя врятувати медики швидкої