“Просила врятувати хоча б дітей і була вся в крові”: на Черкащині чоловік по-звірячому розправився з колишньою

Непересічна і сумна подія трапилася у селі Нове Місто Черкаської області. Чоловік жорстоко вбив колишню кохану. Після побиття жінки, коли до нього прийшли сусіди, він сказав, що доб’є її, якщо вона жива.

Як зазначають сусіди померлою виявилася 24-річна Оксана Томченко. Чоловік її давно погрожував, а на таке смертельне побиття спромігся тільки 20 грудня.

Ось що розповідає про цю подію тітка загиблої Тамара Іванівна:

“Я так зрозуміла, він прийшов забрати якісь речі. Оксана прибігла до мене вся в крові. Вибила хвіртку навіть, яка була закрита на засув. Переступила поріг і впала. Сказала, що це Микола зробив. Попросила бігти до неї, бо там залишилися діти маленькі. Я погукала сусідку і вона кинулась в хату Оксани. А той Микола теж там був. Стояв спокійний, як двері. Кричу, мовляв, що ти накоїв. А він відповідає: «Це вона сама. Але якщо виживе, то все одно доб’ю». – говорить жінка.

Оксана Томченко тримала біля ліжка лом, аби захиститись від ексчоловіка.

“Якось теж була ситуація: почула на вулиці благання про допомогу, – згадує Лариса. – Кинулися, а це він бив Оксану. В неї перетинка у вусі луснула. Ледь відтягли його й викликали поліцію. Вона писала заяву і – нічого. Згодом вночі той підпалив солому під парканом. Оксана показувала повідомлення з погрозами й просила поліцію допомогти. Боялась спати. Тримала біля ліжка лом. Ніхто нічого не зробив” – розповідають місцеві мешканці.

Вже 23 грудня чоловікові, який вбив Оксану обрали запобіжний захід – тримання під вартою без можливості внесення застави. Йому загрожує від 7 до 10 років позбавлення волі.