“Повністю з’їхав з котушок?”: Кадиров хоче приєднати Україну до Чечні та захопити Київ

Очільник Чеченської Республіки Рамзан Кадиров зробив скандальну заяву щодо територіальної цілісності України. У своєму зверненні Кадиров цинічно назвав Україну території Росії і що готовий вирішити проблеми з нашою державою самостійно, якщо йому дадуть наказ.

Про це він розповів журналістам під час пресконференції 26 грудня.

«Якщо взяти українське проблемне питання, то це навіть не рівень президента [Росії Володимира] Путіна, це мій рівень. Якби мені доручили, то я давно розв’язав би це питання: або приєднав би Чеченську Республіку до України, або забрав би», ㅡ зазначив Кадиров.

Він зазначив, що ухвалити такі рішення не дозволяють «державні нормативні домовленості». Але додав: якщо президент України Володимир Зеленський не змінить напрямок роботи ㅡ може почати діяти інакше.

«Я переконаний, що якщо пан Зеленський та його команда будуть себе так поводити, то Україну давно мають приєднати до нашої країни. Україна ㅡ це наша територія, українці ㅡ наш народ. Я і тоді казав, що після Криму треба було брати Київ. Тому що якщо буде існувати Київ, для західних країн буде місце. Ми ㅡ піхота і готові виїхати та виконати наказ без проблем», ㅡ додав президент Чеченської Республіки.