На Новий рік помер 21-річний військовий Ігор Тичина: отримав смертельне поранення в зоні ОСС

На превеликий жаль, перший день у 2022 році приніс для нас сумну звістку. Внаслідок поранення отриманого у зоні ООС загинув 21-річний військовий Ігор Тичина. Медики кілька днів боролися за життя Ігоря, проте врятувати його не вдалося.

Про це повідомляють на сторінці “Коростенський міський колегіум“:

“З невимовним сумом сповіщаємо, що 1 січня від ворожої кулі снайпера на 21 році обірвалося життя нашого випускника Тичини Ігоря Олеговича, який вірно служив Україні на Сході нашої держави. Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким, які втратили чудового сина, брата, онука…
Тичина Ігор гідно і відповідально ніс службу, був добрим і надійним товаришем, справжнім патріотом України та мав багато планів на майбутнє, яким не судилося здійснитися…
Щиро поділяємо горе родини загиблого військового та разом з ними схиляємо голови у великій скорботі. Нехай світлі спогади про Ігоря назавжди залишаться у серцях земляків. Ми повинні завжди пам’ятати, якою дорогою ціною нам дістається кожна хвилина мирного життя та незалежність України.
Вічна слава і шана українському Герою і вічна йому пам’ять!” – йдеться у дописі.
Як розповіла заступниця Коростенського міського голови Наталія Чижевська, Ігор Тичина воював на сході України у складі 95 десантно-штурмової бригади. Він виріс у багатодітній родині, був спортсменом-волейболістом. Прощання з Ігорем Тичиною відбудеться на центральній площі Коростеня.