Диво на Різдво: 6-річний львів’янин пролежав у комі рівно рік і одужав на Святвечір

Керівник Центру нейрохірургії та неврології Першого територіального медичного об’єднання міста Львова Андрій Токарський у ефірі “Львівського радіо” розповів справжню історію Різдв’яного дива, яке трапилось у його практиці.

Джерело: ефір “Львівського радіо” з Андрієм Токарським.

“6-річний хлопчик катаючись на санках на Різдво в’їхав у дерево. Дитина отримала настільки важку черепно-мозкову травму, що відключилась. Цілий рік хлопчик був без свідомості, тобто перебував у так званому вегетативному стані. Його штучно годували, штучно перевертали, мили, доглядали і т.д. Диво, що він просто лишився жити. Серцебиття і дихання в нього зберігалось. Рівно рік він був у такому стані, але в той самий день через рік на Різдво він прийшов до ясної свідомості, так ніби він вчора заснув, а сьогодні прокинувся.

Ми говорили трапилось чудо. Батьки відповідали, що вони молились так сильно за нього, що напевно Бог почув їхні молитви. Є речі, які не залежать від лікарів”, – повідомив медик.

Нагадуємо, помер онкохворий хлопчик Сашко з Чернівців, якого символічно прийняли до лав поліції.

Також Токарський розповів, що коли він проводить операцію на Різдво, відповідно родичі тих кого мають оперувати питають, що їм робити під час операції?. Андрій Токарський відповідає – ідіть в капличку моліться. Ті з родичів, які ідуть молитися – операція, яка б мала бути важкою і довгою, проходить швидко і легко. А ті родичі, які кажуть – “Ми в Бога не віримо”, ми вам краще грошима, під час операції завжди появляються якісь проблеми.

“В мене досвід 40 років, тому я можу говорити, це вже є напрацьований матеріал”, – зазначає медик.