У Кременчуці чоловік придбав собі дитинча леопарда (відео)

У місті Кременчук чоловік придбав у українському приватному розпліднику дитинча леопарда.

Як повідомляється у сюжеті Кременчуцьких Новин, наразі маленький леопард мешкає у будинку з двома синами Олександра, тир’єром та котом.

“Я першочергово хотів крупного кота, я шукав сервала. Чекав, шукав, а потім якось переключився на рись. Найшов в розпліднику рись, але вони сказали, що буде потомство десь на початку травня. Я забронював котика, і чекав, про леопарда і не думав. І тут виходитьмені зателефонували 16 грудня і сказали, що в одному з розплідників мама відмовилась від годування (Ред. леопарда). Але він був маленьким 3-місячним. І запропонували мені його забрати, таким чином я його і забрав”, – розповідає Олександр.

Назвали улюбленця Зевсом. Господар розповів, що годує дитинча собачим молоком “Royal canin”, за розкладом. Після обіду проводить масаж животика для травлення.

Читайте також, відео дня: у Львові патрульні винесли з палаючої квартири кішку, та почали її рятувати.

Вартість дитинча леопарда Олександр не повідомляє, однак говорить, що вона була не маленька. Попереду у леопарда соціалізація та дресура, оскільки проживатиме він у місті. Наразі леопарда на подвір’я не пускають, однак зовсім скоро для нього збудують вол’єр куди Зевс і переїде.