“Ми запідозрили щось негаразд згодом”: сестра Артема Рябчука розповіла про поведінку брата

Екс-нардеп Ігор Мосійчук опублікував на своєму Ютуб каналі інтерв’ю з сестрою Артемія Рябчука Юлією. Як розповідає сам Мосійчук, дане інтерв’ю він записав з метою розібратись, які причини спонукали нацгвардійця до вчинення жорстокої розправи щодо своїх товаришів по службі.

Джерело: інтерв’ю з сестрою Рябчука

Сестра Юля повідомила, що Артем був звичайним хлопцем. Нічого дивного у його поведійнці вона не помічала. Також вона розповіла, що у Артема були друзі, а те, що пишути в інтернеті це вигадки.

Захоплювався волейболом. Грав на кларнеті. Останні роки ще навчився записувати електронну музику, створив свій Ютуб канал і туди її викладував“, – сказала Юлія.

Також жінка розповіла, що перебуває в Росії з мамою Артема. Сама Юля зазначила, що в РФ приблизно з 2013 року, вийшовши заміж проживає там. А їхня мати приїхала в минулому році допомагати з дітьми.

На запитання Мосійчука, про віру і принналежність до будь-якої конфесії Юлія відповіла:

Так ми віруючі. Ми Євангельські християни бабтисти“.

Юля розповіла, що Артем сам хотів служити у армії. Коли поїхав на курс молодого бійця то був дуже задоволений. Жінка зазначає, єдине нарікав, що треба рано вставати, оскільки він не звик.

“Коли він перейшов у військову частину, щось змінилося. Але він не скаржився. Говорив, що там все дуже суворо, але не згадував про прессінг. Ми запідозрили щось негаразд згодом: у нього змінився лексикон. У листуванні він почав писати слова, які раніше не вживав. Попросив грошей на ремонт телефону. Наразі ми вже починаємо підозрювати, що телефон у нього могли відібрати та спілкуватися від його імені з мамою”, – зазначила сестра.

Також Юлія вважає, що піти на крайні заходи Рябчук міг через щось надприродне.

Мабуть, був якийсь накопичувальний ефект. Щось його допекло. Він не з тих, хто жорстоко мститиме. Мені страшно уявити, що там могло статися, якщо він вирішив, що вбивство є єдиним виходом“, —  додала Юлія.

Нагадуємо, Артемій Рябчук відмовився від усіх своїх свідчень.