Мати залишила в холодній хаті 5-річну хвору доньку: дитину знайшов поліцейський

 На Полтавщині, в одному з сіл, 41-річна матір залишила хвору 5-річну доньку в неопалюваному будинку та поїхала до Києва. Дівчинку 7 лютого знайшов поліцейський офіцер громади разом із представниками органу місцевого самоврядування та фахівцями служби у справах дітей.

Про це інформує поліція Полтавської області, передає “Це моя Україна”.

Востаннє сусіди бачили матір дівчинки дві доби тому, коли допомагали їй привезти та наколоти дрова для опалення хати. Ймовірно, жінка гостює у знайомих у Києві.

Поліцейський офіцер Білоцерківської тергромади Євгеній Фененко розповів, що матір з дитиною нещодавно переїхали до громади з Лубенського району. Жінка отримала від місцевих жителів будинок у безоплатне користування, а також соціальну підтримку від громади. Кілька діб тому їй виділили дрова для пічного опалення.

“Сьогодні, 7 лютого, ми комісійно хотіли пересвідчитися, що у маленької родини є все необхідне для зимування та належні умови для виховання малолітньої дитини. Але двері комісії не відчинили. А у вікні будинку ми побачили змарнілу п’ятирічну дівчинку. Поспілкувалися з дитиною та сусідами й зрозуміли, що жінка не з’являлася вдома вже кілька діб”, – зазначив правоохоронець.

Він додав, що медики виявили в дитини гостру респіраторну вірусну інфекцію. Дівчинку доставили на лікування до Великобагачанської лікарні. Нині вона під наглядом педіатрів.

Питання безпеки й соціального супроводу дитини перебуває на контролі поліцейського офіцера громади та служби у справах дітей. Поліцейський наразі шукає матір для ухвалення відповідних правових рішень разом з іншими компетентними суб’єктами.