ДПСУ не видавала довідки Аліні Паш про відвідини тимчасово окупованого Криму

Держприкордонслужба не видавала довідки про законний перетин адмінкордону з тимчасово окупованим Кримом переможнецею Нацвідбору на Євробачення-2022 Аліною Паш.

Джерело: Українська правда, з посиланням на коментар виданню речника ДПСУ Андрія Демченко.

“Держприкордонслужба проаналізувала інформацію, що була поширена Суспільним мовником України про документ, начебто, наданий відомством фізичній особі для представлення в рамках відбору на Євробачення.

Повідомляємо, нам не відомо, що за документ опублікований мовником, адже підрозділами Держприкордонслужби такий не створювався, та під таким номером нікому не надавався.

Відомство також отримало офіційне звернення від Національної суспільної телерадіокомпанії України щодо підтвердження створення такого документу. В найближчий час мовник отримає нашу відповідь”.

555f534 273794623 901277290539811 7421083601298865020 n
Документ нібито наданий ДПСУ / instagram @suspilne.eurovision

Також сьогодні у інстаграм суспільного з’явився допис, яким вони визнали, що наданий виконавицею документ не видавався їй ДПСУ.

Держприкордонслужба не видавала документ про в’їзд у Крим з української території, який Аліна Паш надала Суспільному, про це повідомили в ДПСУ журналістам Суспільне Новини”, – написано у дописі

Зазначимо, що одним з перших хто повідомив про ймовірну підробку документу про перетин адмінкордону з тимчасово окупованою територією Криму співачкою Аліною Паш був Сергій Стерненко. У своєму фейсбук він зазначив, що має дуже серйозні та обґрунтовані підстави стверджувати, що «довідка», оприлюднена командою Аліни Паш є підробленою.

“Так, громадянка України Аліна Іванівна Паш 11.08.2015 рейсом Київ-Москва покинула територію України. Повернулась вона назад авіарейсом Домодєдово-Київ тільки 14.08.2015.

У окупованому Криму вона перебувала 12.08.2015. Відповідно, після прибуття до Москви, скориставшись російськими авіалініями, співачка потрапила у окупований Крим, порушивши правила перетину державного кордону України. Напередодні з 16.04.2015 по 21.04.2015 вона також літала у Грузію, а після — Угорщину, заїхавши туди 16.02.2016 через пункт пропуску «Чоп» та повернувшись 28.02.2016 через ПП «Лужанка». За вказані періоди вона якраз публікувала у себе в інстаграмі фото з Грузії та Угорщини”, – написав Сергій Стерненко

У своєму інстаграм переможеця Нацвідбору на Євробачення-2022 Аліна Паш відповіла на звинувачення Сергія Стерненка.

“Хочу прокоментувати публікацію Сергія Стерненко. Не можу просто дивитися на це зі сторони. По перше, хочу звернути увагу, що людина з бездоганною репутацією Сергій Стерненко публічно каже, що він має доступ до державних баз даних і може “пробити” будь-яку людину хто де був. Наскільки мені відомо, подібну інформацію Прикордонна служба може надавати за запитом фізичної особи про себе особисто, за запитом суду чи за адвокатським запитом. Який із них, мені цікаво, робив пан Стерненко?

Тепер про довідку: Я хворіла, тому дала письмовий дозвіл представнику команди запросити довідку від Прикордонної служби України. По довіреності було надіслано цей запит, відповідь прийшла досить пізно, майже в день відбору. Представник моєї команди відразу надав докази Суспільному.

Також я подала повторний запит, аби отримати таку довідку безпосередньо в свої руки. Як тільки вона буде у мене, я оприлюдню її в своєму акаунті в Instagram. І я буду брати стільки довідок скільки потрібно, аби довести, що я нічого не порушувала.

Я хочу подякувати всім українцям, що підтримали мене на Національному відборі і продовжуєте підтримувати. Це безцінно! Я вірю, що кожен з вас розуміє і відчуває силу моєї пісні. Що цей посил має прозвучати на весь світ”, – відповіла на звинувачення Аліна Паш.