Україна здобула першу медаль на Олімпіаді-2022 в Пекіні

Український фристайліст, заслужений майстер спорту України, фахівець із лижної акробатики, олімпійський чемпіон 2018 року Олександр Абраменко здобув срібну медаль на Олімпіаді в Пекіні. Це перша медаль для України на зимовій Олімпіаді 2022 року.

Українець зайняв 2 місце у суперфіналі з  лижної акробатики на Олімпіаді. Змагання проходили у  дуже великій конкуренції, та все ж українцю вдалося здобути срібну медаль.

Перед фінальним виступом Олександр Абраменко сказав наступне:

«Це вже п’ята Олімпіада для мене. Чесно кажучи, думав, що буде легше. Однак дуже хвилювався напередодні старту. Важко тут виступати. Дуже холодно. Мінус двадцять градусів. Авжеж ситуація з COVID-19 втрутилися в перебіг подій. Однак маємо, що маємо.

З хвилюванням спостерігав за оцінками суддів. По особистим відчуттям стрибнув набагато краще, ніж оцінили судді. Однак потім зрозумів: сьогодні вони оцінюють усіх стриманно. Тож, заспокоївся. Дуже радий, що впорався й потрапив в першу ТОП-6 фіналістів. Будемо боротися за медалі», – сказав Абраменко.

Давайте привітаємо українця з перемогою!