Аліна Паш заявила, що знімає свою кандидатуру, як представник України на Євробаченні-2022

Нещодавно виник скандал щодо переможниці Нацвідбору на Євробачення-2022 Аліни Паш. Виявилось, що довідка, яку подали представники її команди про законний перетин адмінкордону з тимчасово окупованим Кримом виявилась підробною.

У Держприкордонслужбі заявили, що документ опублікований Суспільним мовником, підрозділами Держприкордонслужби не створювався, та під таким номером нікому не надавався.

В свою чергу виконавиця повідомила, що нічого не порушувала. А оскільки захворіла, тому дала письмовий дозвіл представнику команди запросити довідку від Прикордонної служби України.

Сьогодні, 16 лютого у своєму інстаграм виконавиця опублікувала довідку відповідь з Держприкордонслужби. Відповідно до якої Держприкордонслужба не може надати стверднної відповіді про законний перетин адмінкордону тимчасово окупованого Криму Аліною Паш, оскільки така інформація зберігається у їхніх базах даних протягом 5 років.

273794927 499477341577859 8014225076573744222 n
Довідка опублікована Аліною Паш / instagram @alinapash

Також у своєму інстаграм Аліна Паш повідомила, що знімає свою кандидатуру як представника України в конкурсі Євробачення.

“Я артистка, а не політик. У мене немає армії піарників, менеджерів, юристів аби протистояти усій цій атаці та натиску, зламам моїх соціальних мереж; погрозам. А також абсолютно неприйнятним формулюванням, які дозволяють собі люди, не розібравшись у ситуації та забувши про гідність кожного громадянина України

Я не хочу цієї віртуальної війни та хейту. Головна війна зараз – це зовнішня, яка прийшла в мою країну в 2014 році. Я не хочу далі бути у цій брудній історії. З важким серцем Я знімаю свою кандидатуру як представника України в конкурсі Євробачення. На жаль. Мені справді дуже жаль. Ми зв’яжемося із Суспільним та підпишемо всі необхідні документи”, – написала Аліна Паш