Групі Kalush Orchestra запропонували поїхати на Євробачення-2022 після скандалу з Alina Pash

Організатори національного відбору на Євробачення-2022 (Суспільне мовлення) звернулося до гурту Kalush Orchestra із пропозицією представити Україну на міжнародному пісенному конкурсі Євробачення 2022 в Туріні (Італія). 

Kalush посів на нацвідборі друге місце, але співачку Alina Pash усунули від участі після скандалу з підробленої довідкою щодо перетину кордону з окупованим Кримом.

Про це інформує пресслужба громадського мовника 17 лютого. Рішення звернутися до гурту було ухвалене на позачерговому засіданні Організаційного комітету національного відбору.

У “Суспільному” вказали, що (згідно з пунктом 3.4 правил) могли самостійно визначити представника від України на Євробаченні серед фіналістів, але свідомо вибрали саме конкурсанта з другим місцем, керуючись принципом дотримання рейтингової таблиці.

“Для мовника важливо зберегти довіру глядачів до пісенного конкурсу”, – зазначає пресслужба громадського мовника.

Додамо, що Kalush Orchestra отримав загальну оцінку 14, поступившися лише одним балом Alina Pash. Гурт отримав максимальні 8 балів від глядачів, що є набільшим показником серед усіх учасників, а судді поставили гурту тільки 6 балів.

Раніше ми писали: Аліна Паш заявила, що знімає свою кандидатуру, як представник України на Євробаченні-2022.