Німецька розвідка перехопила розмови окупантів про розстріли цивільних в Бучі – Spiegel

Федеральна розвідка Німеччини (BND) перехопила радіопереговори російських військових, де вони обговорювали вбивства мирних жителів в Бучі під Києвом.

Джерело: Spiegel

За даними видання, розвідка доповіла про це німецькому парламенту 6 квітня. Серед матеріалів доповіді було представлено кілька записів перехоплених переговорів. Так, в одному з діалогів військові обговорювали вбивство велосипедиста, в іншому радіоповідомленні чоловік каже, що солдатів спочатку треба допитати, а потім розстріляти.

З перехоплених переговорів також випливає, що вбивства могли відбуватися і в інших зайнятих російськими військами населених пунктах, зокрема, на околицях Маріуполя, який знаходиться в облозі вже кілька тижнів.

Нагадуємо, російських військових, які чинили звірства в Бучі, знову повертають в Україну

Німецька розвідка дійшла висновку, що вбивства мирних жителів не були випадковістю чи ініціативою деяких військових низького рангу. Вони, вважають, що звірства російських військових могли бути частиною «чіткої стратегії» щодо «залякування мирного населення та придушення опору», а брати участь у цьому могли найманці з російської ПВК «Вагнер».

Читайте також, журналіст Дмитро Комаров показує злочини армії РФ