Відомий бізнесмен пожертвував будинком під Києвом задля знищення російських окупантів

Відомий одеський бізнесмен Андрій Ставніцер пожертвував будинком під Києвом заради знищення окупантів. Приватний будинок під Києвом уподобали російські окупанти для облаштування вогневої позиції. Побачивши це на камерах спостереження, власник житла передав координати будівлі ЗСУ, які нанесли удар по загарбниках.

Про це розповів сам власник будинку, співвласник і директор порту ТІС, Андрій Ставніцер.

Помешкання бізнесмена сподобалось росіянам як зручна позиція для нанесення ракетних ударів по Києву. Проте використати будівлю як прикриття вони не встигли: господар звернув увагу на зображення зі встановлених у споруді веб-камер.

“Ти дивишся у веб-камеру свого дому, а там у дворі російські військові розгортають 12 одиниць бойової техніки, включаючи РСЗО, Торнадо-Г та гради. Твій дім збудовано так, що він працює ідеальним укриттям, звідти дуже зручно гатити по Києву. За тим вони й приїхали”, — розповів Андрій Ставніцер.

Він повідомив точні координати свого помешкання Збройним силам України. Завдяки цьому українські воїни нанесли точний удар по позиціях ворога, попередивши можливі обстріли.

Будинок бізнесмена теж постраждав від удару ЗСУ, проте він про свою втрату не шкодує. За його словами, і дім, і країну ми відбудуємо, а зараз найголовніше — врятувати стільки життів, скільки можливо.

Раніше ми писали: Засвітився в Австрії: ДБР розслідує незаконну втечу за кордон ексголови КСУ Тупицького.