Засвітився в Австрії: ДБР розслідує незаконну втечу за кордон ексголови КСУ Тупицького

Державне бюро проводить розслідуваньня незаконної втечі за кордон ексголови Конституційного суду України Олександра Тупицького. Слідство проходить у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 332 КК України.

Джерело: ДБР

У правоохоронному відомстві зазначають, що розпочали досудове розслідування за фактом організації співробітниками правоохоронних органів та цивільними особами незаконного переправлення через кордон екссудді та колишнього Голови Конституційного Суду України Олександра Тупицького.

Слідчим ДБР вдалось встановити, що фігурант розслідування залишив межі України без проходження передбаченого законодавством прикордонного і митного контролю та без перевірки документів, які надають право на виїзд за кордон. Також не було з’ясовано наявність або відсутність підстав для тимчасового обмеження Тупицькому у праві виїзду за кордон.

Нагадуємо, суд дозволив арешт Медведчука: ДБР його розшукує

Також правоохоронці зазначають, що Олександр Тупицький був виявлений у центрі Відні, біля автомобіля зареєстрованого на його дружину. За інформацією ДПСУ Тупицький не перетинав державний кордон України у законний спосіб.

Працівники ДБР з’ясовують всі обставини правопорушення та всі особи, причетні до незаконного переправлення Тупицького через державний кордон України для їх притягнення до кримінальної відповідальності.