В одній з областей чоловіків зобов’язали носити з собою військовий квиток

Всі військовозобов’язані чоловіки у Чернівецькій області повинні мати при собі військовий квиток, посвідчення про прописку до призовної дільниці або тимчасове посвідчення військовозобов’язаного щоби надати їх у разі перевірки. 

Про це йдеться у наказі начальника Чернівецької обласної військової адміністрації Сергія Осачука про окремі питання мобілізації.

Цим наказом також передбачається, що військозвообов’язані повинні надавати зазначені документи за вимогою для перевірки представникам Національної поліції України, Національної гвардії України та Військової служби правопорядку.

“Встановити, що усі військовозобов’язані громадяни призовного віку від 18 до 60 років повинні на час дії воєнного стану в Україні постійно мати при собі та надавати за вимогою для перевірки уповноваженим особам Національної поліції України, Національної гвардії та Військової служби правопорядку документи, що посвідчують особу та військово-облікові документи (посвідчення про приписку до призовної дільниці, військовий квиток або тимчасове посвідчення військовозобов’язаного)”, – зазначається у наказі.

На разі не відомо чи будуть прийняті такі накази в інших областях Україні. Деталі по інших областях уточнюються.

Раніше ми писали: Анджеліна Джолі відвідала постраждалих внаслідок війни дітей у Львівському “ОХМАТДИТІ”.