МЗС РФ звинуватило Ізраїль в підтримці “режиму українських неонацистів”

Міністерство закордонних справ Росії відзначилось новою абсурною заявою в бік Ізраїлю.

МЗС РФ видало чергову сміхотворну заяву про те, що Керівництво Ізраїлю підтримує “неонацистський режим в Києві”. Відповідну заяву було опубліковано у твіттері державного органу РФ.

Скріншот твіттер допису

Нагадуємо, Міністр закордонних справ РФ Сєрґєй Лавров в інтерв’ю італійській Mediaset припустив, що Гітлер мав єврейське коріння, а найбільші антисеміти — самі ж євреї.

В свою чергу, це викликало жорстку реакцію в Ізраїлі, який досить лояльно ставився до агресора. Міністр закордонних справ Ізраїлю Яїр Лапід заявив, що слова Лаврова «непробачні, обурливі та є грубою історичною помилкою». Російського посла викликали до МЗС Ізраїлю для «жорсткої розмови».

«Євреї не вбивали себе під час Голокосту. Найнижчий рівень расизму щодо євреїв – це звинувачувати самих євреїв в антисемітизмі», – сказав Яїр Лапід.

Також, на відповідні антисемітські заяви міністра закордонних справ РФ Сергія Лаврова відреазували у МЗС України:

“Антисемітські випади міністра закордонних справ РФ Сергія Лаврова в сторону Президента України та євреїв є абсолютно неприйнятними. Росія вже занадто глибоко загрузнула в своїх нісенітницях, виправдовуючи варварську агресію проти України. Глава МЗС РФ фактично поставив під сумнів існування не лише української нації, але й Голокосту. Лавров свідомо образив пам’ять мільйонів євреїв, які загинули від рук нацистів під час Другої світової війни. Уряд Ізраїлю вже назвав заяви Лаврова «жахливою історичною помилкою».

«Глибоко вкорінений антисемітизм російських еліт демонструє всьому світові, що путінська Росія цілеспрямовано плекає «вищість» росіян і ненависть до інших народів. Разом ми маємо зупинити Росію зараз, поки її агресивна політика не призвела до ще більш катастрофічних наслідків», – наголосив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

Висловлюємо солідарність із єврейським народом. Закликаємо уряди всіх держав світу надати рішучу відповідь РФ: іще більше її ізолювати, накласти ембарго на російську нафту і газ, які позбавлять російську воєнну машину фінансових ресурсів, збільшити військову, фінансову та гуманітарну допомогу для України, чий народ зараз героїчно протистоїть російському злу”, – зазначили у МЗС України