В один день Володимир з Миколаєва втратив доньку, сина та дружину: 5-річного онука вдалось врятувати

Львівські медики розповіли одну з сотень тисяч історій з війни. 48-річний Володимир з Миколаєва в один день втратив доньку, сина та дружину, які намагались евакуюватись з міста.

Повідомляє “Це моя Україна” з посиланням на прес-службу Першого медичного об’єднання міста Львова.

Намагаючись втекти від війни родина Володимира їхала на двох автівках, під білим прапором. Проте російські військові розстріляли їхні автомобілі з кулеметів.

“З пасажирів першої автівки дивом вдалося вижити лише зятеві та 5-річному онуку Михайлику. У чоловіка кульові поранення ніг, у дитини – черепно-мозкова травма. Мама, яка сиділа поруч, накрила сина своїм тілом. Куля потрапила їй в голову. В іншій автівці загинули всі.

Володимиру, який приїхав на місце розстрілу, довелося самотужки поховати найрідніших людей. Три могили – для дітей та дружини – він викопав у себе в селі. Тепер це окупована ворогом територія. Потім із пораненим зятем вирушив у Миколаїв. Саме туди швидка повезла онука. Однак попереду був ворожий блокпост”, – повідомляють у медичному закладі

Володимиру з зятем окупанти пригрозили розстрілом. Чоловіків врятувала випадковість : лікар із швидкої, яка випадково проїздила повз, сказав, що чоловіки – його пацієнти. Їх відпустили, проте на цьому випробування війною не завершилися.

Чоловікам вдалось дістатись лікарні Миколаєва, однак згодом її почали обстрілювати окупанти. Ховаючись в укритті, дідусь та батько і ухвалили рішення: будь-що евакуювати маленького Михайлика до Львова.

У Першому медичному об’єднання міста Львова зазначають, що тепер 5-річний Михайлик у безпеці. Дитина під надійним крилом Львівських медиків