Україна запропонувала обміняти важкопоранених з “Азовсталі” на російських військових – Верещук

Українська сторона запропонувала російській обміняти важкопоранених бійців з “Азовсталі” в Маріуполі на полонених російських військових.

Повідомляє “Це моя Україна” з посиланням на Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірину Верещук. Чиновниця зазначає, що станом на зараз деблокувати військовим шляхом “Азовсталь” неможливо.

“Захисники Азовсталі здаватися в полон не хочуть. Це достойно поваги. Росіяни не погоджуються на “екстракшн”. Це реальність, але від росіян це не дивно”, – повідомила Верещук.

Також міністр повідомила, що зараз уряд пропрацьовує різні варіанти. Жоден із них не є ідеальним. Однак чиновники не шукають ідеальний варіант, а робочий, – зазначила чиновниця.

“В якості першого кроку, запропонували росіянам такий обмін: Ми вивозимо наших важкопоранених хлопців з Азовсталі по гуманітарному коридору. Натомість віддаємо полонених росіян за стандартними правилами обміну військовополонених. Домовленості ще немає. Переговори тривають”, – резюмувала міністр.