З 4000 повернулося 700: жінка розповіла про колосальні втрати російської армії в Україні

Шалені втрати російської армії не зупиняють Путіна і він далі кидає “живе м’ясо” на вірну смерть. Рахунок загиблих навіть в невеликих російських містах йде вже не на сотні, а на тисячі загиблих військовослужбовців. Тільки у Тоцькому районі Оренбурзької області, звідки на “спецоперацію” відправилися близько 4000 військовослужбовців, повернулися додому лише 700.

Такі цифри озвучила Twitter-користувачка під ніком Lea, посилаючись на особисті джерела, а також родичів бійців, котрі вижили.

Зазначимо, що російські військові не просто так дислокувалися саме у Тоцькому районі. Тут розташований однойменний навчально-артилерійський полігон. До речі, саме на ньому радянська влада провела випробування ядерної зброї у 1954 році, наслідки яких відчули на собі військові та цивільні.

За інформацією жінки, до Тоцького району Оренбурзької області з України живими повернулися лише 700 військовослужбовців. Вони втратили у боях в Україні близько 3300 своїх побратимів. Цифри є заокругленими для зручності підрахунку та чудово ілюструють “потужність другої армії світу”.

alt_скріншот-користувачки_Lea
скріншот користувачки інтернету Lea

Читайте також: На війні в Україні російські військові настільки озвіріли, що їх бояться власні дружини: аудіоперехоплення.