З’явилось перше відео розгрому окупантів на Сіверському Донці

З’явилось перше відео розгрому російського десанту на переправі біля села Білогорівка на Луганщині.

Нагадуємо, 12 травня, рашисти спробували евакуювати десант ЗС РФ, який потрапив у пастку. Той, який два дні тому зміг переправитися через Сіверський Донець, але розпорошився під ударами артилерії ЗСУ. Рашисти навели черговий понтон та очікувано отримали прильоти на переправі. Після того, як знищили переправу для евакуації, рашисти покидали техніку і вплав перепливли річку. За 4 дні безуспішних спроб переправи, рашисти втратили понад 70 одиниць техніки та два батальйони піхоти з інженерами”, – повідомляють у InformNapalm.

Як повідомив радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко, що там протягом 3-х днів українські військові з 80, 79, 30, 58 та 17 танкової бригади влаштували оркам Сталінград та Курську дугу одночасно!

“Безмозкі російські генерали, сліпо виконуючи наказ шляху-оточити до 9 травня хоча б Лисичанськ з Сєвєродонецьком погнали на вірну смерть тисячі своїх. Подивіться на безпорадного російського солдата, якого кинули на забій і він змушений рятуватися вплав.

За три дні ублюдки втратили під Білогорівкою близько 250 одиниць техніки та до 1500 солдатів та офіцерів!Ця Перемога завдала шкоди росіянам в рази більше ніж усі удари по Чорнобаївці та має заслужено увійти до Зали Слави та Перемог Українського Війська”, – зазначив Антон Геращенко.