Ґвалтував жінок під час окупації Київщини: військовому РФ повідомлено про підозру

Правоохоронцям вдалось встановити російського військового, який ґвалтував жінок під час окупації Київщини. Слідчі Головного управління СБУ у м. Києві та Київській області заочно повідомили окупанту про підозру у жорстокому поводженні з цивільним населенням за попередньою змовою групою осіб.

Як повідомляють у Офісі Генерального прокурора, ним виявився військовослужбовцю збройних сил РФ – радіотелефоністу гаубичного артилерійського дивізіону 30-ої окремої мотострілецької бригади 2-ї гвардійської загальновійськової армії Центрального військового округу.

Нагадуємо, правоохоронці повідомили про підозру двом бурятам, які катували мирних на Київщині.

Деталі: “За даними слідства, в березні 2022 року під час окупації одного із сіл Броварського району Київської області підозрюваний разом з невстановленим військовослужбовцем РФ увірвався до приватного будинку. За його наказом всіх присутніх цивільних осіб, крім однієї жінки, зачинили у підвалі. Після цього підозрюваний, погрожуючи потерпілій зброєю і фізичною розправою над нею та членами родини, змусив її повністю роздягнутися та зґвалтував.

Через декілька днів підозрюваний разом з трьома невстановленими співслужбовцями зайшли до іншого будинку де проживала ще одна потерпіла. Погрожуючи їй застосуванням зброї та вбивством, окупанти по черзі зґвалтували жінку”, – повідомляють у Офісі Генерального прокурора.

Нагадуємо, російських військових, які чинили звірства в Бучі, знову повертають в Україну.

Правоохоронці закликають громадян, якщо його опізнали, і володіють інформаціює щодо його причетності до інших злочинів телефонувати до Київської обласної прокуратури: 097-053-04-65, 097-838-31-87, 050-107-66-75.