Три ракети збили: деталі вечірнього обстрілу Львівщини

Цієї ночі, 17 травня росія завдала ракетного удару по Львівщині. Внаслідок обстрілу частково пошкоджено об’єкт залізничної інфраструктури.

Протягом поточної ночі на Львівщині було дві повітряні тривоги та 2 масові хвилі ракетних вильотів. Проте, як повідомив мер міста Андрій Садовий, у самому Львові жодна ракета не впала. Добре спрацювали сили ППО. Тому невідомо чи був Львів ціллю на цей раз.

“У одному із сіл Яворівського району уламки ракети частково пошкодили об’єкт залізничної інфраструктури. В навколишніх будинках повилітали шибки. І це все у 20 кілометровій зоні до кордону з Європейським Союзом.

Це справді була одна із найбільших атак на Львівську область за кількістю ракет. Що буде відбуватись далі передбачити важко. Тому ходіть в укриття! Не знімайте прильотів ракет чи роботи ППО. Такі відео потрібні московській агентурі. Не уподібнюйтесь русні, будь ласка. Бережіть себе і допомагайте фронту!”, – повідомив міський Голова Львова.

Скріншот фейсбук допису

Також, як повідомили у Повітряне командування “Захід” Повітряних Сил ЗС України, було збито 3 ворожі ракети.

“17 травня, опівночі, ворог завдав ракетного удару по об’єктах інфраструктури Львівської області. Три крилаті ракети було знищено підрозділами протиповітряної оборони повітряного командування ”Захід”. За наявною інформацією, атакували Львівщину з південно-східного напрямку крилатими ракетами морського базування”, – зазначили військові.

Сакріншот фейсбук допису