Із Азовсталі евакуювали близько 260 українських воїнів, 53 з яких важкопоранені

Вчора, 16 травня здійснювалась операція з порятунку заблокованих на території комбінату «Азовсталь» захисників Маріуполя. З підвалів Азовсталі евакуювали близько 260 українських захисників, яких буде обміняно на російських військовополонених.

Як повідомили у Головне управління розвідки Міністерства оборони України, до лікарні у місті Новоазовськ вже евакуйовано 53 важкопоранених українських військових, де їм нададуть необхідну медичну допомогу. Також 211 осіб вже доставлено в селище Оленівка гуманітарним коридором. Для найшвидшого повернення українських героїв буде здійснено процедуру обміну.

Також розвідники зазначають, що завдяки оборонцям Маріуполя Україна отримала життєво необхідний час для накопичення резервів, перегрупування та мобілізації сил і отримання допомоги від союзників. Усі поставленні командуванням завдання виконані оборонцями Маріуполля у повному обсязі. На жаль, на сьогодні, Україна не може деблокувати «Азовсталь» військовим шляхом. Тому зусиллями України проводяться усі необхідні заходи з порятунку захисників, які досі залишаються на території «Азовсталі».

Також, як повідомила у своєму фейсбук Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук, що гуманітарна операція триває.

“В інтересах збереження життів вчора було евакуйовано 52 важкопоранених наших військовослужбовців. Після стабілізації їх стану ми їх обміняємо на російських військовополонених. Працюємо над подальшими етапами гуманітарної операції”, – зазначила чиновниця.

281058017 411077523953982 6820635712522803294 n
Скріншот фейсбук допису