Штайнмаєр зробив гучну заяву щодо переговорів із путіним і виведення військ з України

Президент Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр звернувся до президента рф путіна та публічно закликав його вивести свою армію з України і взяти участь у прямих переговорах з Володимиром Зеленським.

Про це він заявив під час свого виступу з нагоди Дня німецьких католиків у Штутгарті у середу, 25 травня, — пише Deutsche Welle.

Виявіть повагу до суверенітету України, припиніть бойові дії. Па путін, припиніть страждання та руйнування в Україні! Виведіть свої війська! І не відмовляйтеся від прямих та серйозних переговорів з президентом Зеленським!“, — зазначив Штайнмаєр.

Президент Німеччини також наголосив, що військова агресія російського президента путіна зачіпає не лише українців, адже через те, що російська федерація заблокувала порти в Україні, призупинився експорт мільйонів тонн зерна, що спровокувало суттєве збільшення цін на нього у світі.

Багато регіонів світу найближчими місяцями загрожують голод і смерть, особливо у Східній та Південній Африці“, — пояснив Штайнмаєр.

Наостанок німецький лідер відзначив, що наслідки війни, яку на українських землях розгорнула росія, вдарять не лише по Україні, а й по тих країнах, котрі ще не оговталися від пандемії коронавірусу, а також по регіонах, де спостерігається кліматична криза через висихання ґрунту.

Раніше ми писали: Російські окупанти кидають гранати у підвали, де ховаються мирні жителі, – перехоплення розмови СБУ.