В Акваторії Чорного та Азовського морів перебуває 5 носіїв крилатих ракет росії

В Акваторії Чорного та Азовського морів основні зусилля корабельне угруповання противника зосереджує на блокуванні цивільного судноплавства в північно-західній частині Чорного моря.

Передає Це моя Україна з осиланням на зведення Генерального Штабу Збройних Сил України.

“В готовності до завдання ракетних ударів по обʼєктах на території України утримуються 5 носіїв крилатих ракет морського базування”, – ідеться у повідомленні ГШ ЗСУ.

Нагадуємо, у своєму вечірньому зверненні 19 червня президент України Володимир Зеленський повідомив, що поточний тиждень є історичним для України. Оскільки цього тижня ми почуємо відповідь від Європейського Союзу щодо статусу кандидата для України.

“І в такий тиждень варто очікувати від Росії посилення ворожої активності. Спеціально – показово. І не тільки проти України, а й проти Європи. Готуємося. Попереджаємо партнерів. І дякуємо всім, чия сила сьогодні – це наша перемога завтра”, – зазначив Зеленський.

Також, росіяни продовжують атакувати Одещину крилатими ракетами типу «Онікс» із берегового ракетного комплексу, що розташований у тимчасово окупованому Криму. Як повідомив телеграм-канал «Одеса. Офіційно», вночі була спроба вдарити по Білгород-Дністровському району, а ранком – по самій Одесі. В обох випадках Силаи протиповітряної оборони знищили ракети в повітрі.