В Україні заборонено діяльність політичної партії “ОПЗЖ”: деталі

Сьогодні, 20 червня, Восьмий апеляційний адміністративний суд задовольнив позов Мін’юсту та заборонив політичну партію “опозиційна платформа – за життя”.

Розгляд справи по опзж сукупно тривав 5-6 годин – найдовше з-поміж усіх інших справ по забороні партій. За рішенням суду щодо партії опзж, майно цієї політсили передано на користь держави.

“Інформуємо про те, що судом задоволено позовні вимоги Міністерства юстиції України: заборонено діяльність Політичної партії «Опозиційна платформа – За життя»; кошти та інші активи партії, її обласних, міських, районних організацій, первинних осередків та інших структурних утворень передано у власність держави”, – повідомили в Восьмому ААС Львова.

Це рішення можна оскаржити протягом 20 днів у Верховному Суді. Таким чином, опзж – це вже 11 партія, діяльність якої заборонено в судовому порядку. Слід зазначити, що це єдина парламентська партія із справді значним представництвом у місцевих радах.

Наадуємо, нещодавно той же Восьмий ААС заборонив діяльність політичної партії «Наші» Євгена Мураєва та політичної партії «Партія Шарія».