Дівчина, яка рік тому співала про вільну Україну, радісно зустріла окупантів в Лисичанську (ВІДЕО)

Деякі люди мають здібність дуже швидко перефарбовуватися. Так, в мережі з’явилося відео з виконавицею-любителькою з Лисичанська, яка не так давно співала про вільну Україну. На новому ролику з нею українка з посмішкою та сльозами щастя сказала російським окупантам, що чекала їх з 2014 року.

Після того, як загарбники окупували український Лисичанськ, вони почали знімати містян на камеру. Однією з таких людей виявилася дівчина, котра співала кавер на пісню Rampampam про вільну та єдину Україну на честь 30-річчя її незалежності.

Проте, як виявилося, дівчинка вміє дуже швидко «перевзуватися». Нині вона називає себе патріоткою рф та радіє, що рашисти захопили Лисичанськ.

В 2022 році ж думка виконавиці, ймовірно, змінилася, адже російським окупантам вона зі сльозами щастя на очах відповіла, що відчуває радість від того, що вони зайшли в місто.

“Нарешті ми вас дочекалися. Чекали вас ще з 14 року. Ми їздили в Росію, але вирішили повернутися. Дім же”, – заявила дівчина з Лисичанську і розсміялася.

Ось відео з нею:

Мешканці Лисичанська швидко повідомили у соціальних мережах, що дівчинку з відео рашистів звуть Поліна. Вона часто виступала на концертах, співала патріотичні пісні та з радістю брала участь у заходах, присвячених державним святам.

В коментарях українців розізлив цинізм та брехня героїні ролику, тому вони залишили свої повідомлення під дописом. Дехто з користувачів припустив, що дівчині або її родині погрожували, однак інші звернули увагу на її щирі емоції.