У Генштабі пояснили обмеження щодо переміщення військовозобов’язаних

Для переміщення в межах України військовозобов’язаним громадянам необхідно мати відповідний дозвіл керівника районного (міського) територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

В Генштабі заявили, що з метою впорядкування обліку переміщених осіб Генеральним штабом ЗСУ розроблено Порядок надання дозволу громадянам України, які перебувають на військовому обліку у ТЦК та СП, на виїзд за межі місця проживання (місця перебування) з моменту оголошення мобілізації та у воєнний час.

Дозвіл видається від 30 діб до року залежно від категорії субʼєкта. Розглядається додаткове унормування питань переміщення осіб, які систематично перетинають адміністративні межі у звʼязку зі службовою чи особистою необхідністю. Розглядається додаткове унормування питань переміщення осіб, які систематично перетинають адміністративні межі у звʼязку зі службовою чи особистою необхідністю.

Нагадуємо, вчора 4 червня у своєму телеграмі Нардеп від фракції “Слуга народу” та замккомітету ВРУ з питань цифрової трансформації Олександр Федієнко опублікував документ від головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного про обмеження на виїзд і в’їзд без дозволу територіального центру комплектування та соціальної підтримки.