“Ми потопимо Чорноморський флот Росії”, – заступник міністра оборони України Гаврилов

Збройні сили України продовжують чинити героїчний опір російським окупантам та готуються до наступальних військових операцій.

Так, заступник міністра оборони України Володимир Гаврилов вважає, що Україна за допомогою західного озброєння цілком здатна ліквідувати Чорноморський флот росії. І лише після цього можна говорити про деокупацію Кримського півострова.

В інтерв’ю для авторитетного видання The Times Володимир Гаврилов розповів, що для початку такої операції Україна має отримати зброю дальньої дії, і лише після цього йти на штурм, передає Главред.

“Вони (росіяни) мають заплатити за свою агресію”, – цитує видання слова заступника міністра оборони України.

Російський флот створює небезпеку для України

Російські кораблі постійно загрожують узбережжю України із акваторії Чорного моря, звідки регулярно запускають крилаті ракети. Військова блокада з кораблів ЧФ РФ не дозволяє Україні експортувати зерно із портів.

“Ми отримуємо протикорабельні засоби, і рано чи пізно ми націлимося на флот. Це неминуче, тому що ми маємо гарантувати безпеку нашому народу. Ми готові атакувати їх по всьому Чорному морю, якщо ми матимемо таку можливість”, — підкреслив заступник міністра.

Нагадаємо, 14 квітня було знищено флагман російського флоту – крейсера Москва. Як повідомлялося, до нього потрапили дві ракети ЗСУ “Нептун”. Провести рятувальну операцію та евакуювати екіпаж не вдалося. Також зазначимо, що станом на 19 липня Збройні сили України знищили 15 кораблів і катерів російських окупантів. Загальні втрати ворога нижче на зображені:

alt-знищено-техніки