Російські окупанти грабують Херсон: накрадену техніку поспіхом вивозять в Крим

Російські війська на окупованих територіях півдня України розпочали масово мародерити і викрадати техніку, меблі і навіть батереї. Найбільше зі всіх українських міст дісталося Херсону.

Про це повідомляє журналіст Роман Цимбалюк.

“Війська РФ, чекаючи контрнаступу Збройних сил України, намагаються вивезти з Херсона все, що тільки можна. У Херсоні почастішали випадки пограбувань військовослужбовцями РФ цивільних об’єктів, які не перебувають під наглядом населення. Крадуть все, що тільки можуть: техніку, меблі і навіть батареї. Награбоване майно вивозять на територію Криму. Що з усім цим роблять далі – невідомо” – йдеться у повідомленні.

Також Роман Цимбалюк повідомляє, що в окупантів почалися проблеми з залучення “добровольців” для участі у війні в Україні:

“Збройні сили РФ продовжують спроби заманювати обманом громадян РФ на проходження служби за контрактом.На пунктах відбору на військову службу за контрактом людям обіцяють, що вони служитимуть у військових частинах, що базуються в інших країнах, наприклад, у 201 військовій базі (в/ч 01162, Душанбе, Республіка Таджикистан). Проте громадяни розуміють, що на даний момент до участі у “спеціальній військовій операції” залучаються абсолютно всі сили та засоби ЗС РФ, тому охочих немає. Так, за 22 липня у пунктах відбору на військову службу Чебоксар, Йошкар-Оли та Казані виявило бажання підписати контракт із ЗС РФ 0 осіб – зазначає журналіст.