Під час похорону бійця священник Московського патріархату побив хрестом отця ПЦУ на Вінниччині (Відео)

Нещодавно, а саме 22 липня, у селі Яланець на Вінниччині під час траурної процесії, за загиблим українським воїном, священник Московського патріархату побив хрестом отця ПЦУ.

Повідомляє Це моя Україна з посиланням на місцеве видання Vinbazar.

Того дня у селі Ялинець проводжали в останню дорогу загиблого захисника Олександра Зініва, який служив радіотелефоністом самохідно-артилерійської батареї та загинув поблизу Миколаєва.

Траурну процесію відвідали священнослужителі різних конфесій.  Під час виступу настоятеля томашпільської релігійної громади ПЦУ протоієрея Михайла Василюка, священник сільської церкви спробував побити опонента хрестом. Отця Московського патріархату обурили слова, що Путін розв’язав війну в Україні та необхідності заборони ПЦУ Московського патріархату.

“Московський піп під час промови настоятеля ПЦУ отця Михайла проявив агресію, наніс легкі тілесні ушкодження, зірвав хрест з настоятеля і намагався використати свій хрест як знаряддя для побоїв. На мою думку – це переходить всі можливі і неможливі межі нахабства”, – написав у фейсбук Тімков.

На відео потрапив і сам інцидент, початок сутички на 3:30 хв. На ньому видно, як виступає Михайло Василюк після слів про необхідність заборони “Московських попів” опонент підходить та наносить кілька ударів хрестом. Після невеликої шарпанини у сутичку втрутились військові, які розборонили конфлікт. Церемонію похорону військового було продовжено.

У відділ комунікації поліції Вінниччини редакції сайту Vinbazar.com повідомили, що священик ПЦУ звернувся до поліції із заявою про нанесення тілесних ушкоджень. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за частиною 1 статті 125 ККУ (Умисне легке тілесне ушкодження). Потерпілого направили на судово-медичну експертизу. Наразі очікують на її висновок.