ЗС рф обстріляли колонію з українськими полоненими в Оленівці щоб приховати катування та розстріли

Збройні сили російської федерації прагнуть приховати тортури та розстріли українських полонених. З цією метою окупанти здійснили навмисний артилерійський обстріл виправної установи в  Оленівці на Донеччині, де зокрема утримувались і українські полонені.

“Збройні сили російської федерації здійснили прицільний навмисний артилерійський обстріл виправної установи в населеному пункті Оленівка, Донецької області, де утримувалися в тому числі і українські полонені. Російські окупанти переслідували, таким чином, свої злочинні цілі – звинуватити Україну у скоєнні “воєнних злочинів”, а також приховати тортури над полоненими і розстріли, які здійснили там за наказами окупаційної адміністрації та командування зс рф на тимчасово окупованій території Донецької області. Наслідки обстрілу уточнюються”, – йдеться в повідомленні Генштабу.

За інформацією командувача Ракетних військ і артилерії Командування сухопутних військ ЗС України, по району населеного пункту Оленівка Збройні Сили України ракетних і артилерійських ударів не завдавали.

Як повідомляє видання Цензор.нет в населеному пункті Оленівка розташована колонія №120, де рашисти утримують у полоні українських захисників, зокрема бійців полку “Азов”. В свою чергу Цензор.нет зазначає, що Міноборони країни-окупанта повідомляють про 53 загиблих українських полонених в колонії в Оленівці та 75 поранених військовополонених українців.

В свою чергу у Патронатній службі Азову, повідомили, що з’ясовують імена загиблих і постраждалих своїми каналами. Також повідомили, що на місце виїхав Міжнародний Комітет Червоного Хреста.

” Будь-яка інформація, яка зараз з‘являється в російських тг-каналах та інших ЗМі, є психологічною спецоперацією проти «Азову» і українського суспільства. Тому закликаємо дочекатися перевірених даних. Патронатна служба оперативно інформуватиме рідних про ситуацію. Ніхто не буде обділений увагою і допомогою”, – ідеться у повідомлення.

Військовий експерт Олег Жданов в ефірі 24 каналу розповів, що завдавши ракетного удару по колонії в Оленівці окупанти хочуть получити політичні преференції.

“Вони хочуть примусити Україну до капітуляції. У будь який спосіб. Що вбиваючи наше мирне населення, що вбиваючи наших полонених, під виглядом скоєння злочивін з боку самої Держави Україна”, – зазначив Жданов.