Важлива молитва до пророка Іллі, яку потрібно прочитати кожній жінці 2 серпня щоб отримати допомогу

2 серпня християни східного обряду вшановують пам’ять Пророка Іллі. В Україні День Іллі асоціювали із завершенням сезону купання в природних водоймах та наближенням перших осінніх холодів. До пророка часто звертаються з проханнями про заміжжя, здоров’я, допомогу, а також про дощ, оскільки вважається, що Ілля наділений владою над силами природи. Йому також моляться за мирне небо над головою.

Що потрібно робити 2 серпня

Цього дня заведено ходити до храму на літургію. Віруючі моляться перед іконами Іллі, просять його про гарний урожай, сімейне щастя та мирне небо над головою. У свято також прийнято заготовляти фрукти та ягоди, а також збирати цілющі трави та чай. У день Іллі не прийнято купатися у водоймах. За повір’ями, зі свята вода стає холодною та каламутною. Згідно з легендою, Ілля подорожував небом на конях, один з них втратив підкову, яка й зробила воду холодною. День Іллі вважається гарною датою весілля, оскільки пророк вважається покровителем сімейних пар.

Важливі молитви до Пророка Іллі

Нижче подаємо кілька молитв, які варто прочитати у цей день:

Молитва про допомогу до Пророка Іллі

“О, святий пророк Божий Ілля. Помолися за мене, раба Божого (ім’я), перед Господом Богом, щоб пробачив Він гріхи, які мною скоєні, і визволив мене від мук на землі і на суді страшному. Підношу молитву тобі і прошу про допомогу у справі всякій і в боротьбі з грішними спокусами. Допоможи знайти спокій, і захисти мене від зла і недоброзичливців”.

Молитва до святого Іллі за прощення гріхів

“Преславний слуго Божий, святий Пророче Іллє, до Тебе я засилаю свою покірну мольбу та прошу Тебе: вставляйся за мене перед престолом Пана неба й землі. Ти, святий Пророче, бачиш мою недолю, Ти бачиш журби та сум, що стискають моє серце. Ти бачиш і гріхи, якими я заслугую собі на щораз то тяжчі кари з рук справедливого Бога. Тож святий Пророче, поспіши мені на поміч. Як Ти, святий Слуго Божий, молився за грішний народ за днів царя Ахава, так молися й за мене многогрішного(-ою).

I як Ти Своїм приходом до дому вдовиці в Сарепті сидонській приніс щедре Боже благословення, так і мені випроси прощення гріхів та заслужених кар і вчини Своїм заступництвом, щоб я безгрішно перевів(-ла) свій вік та по смерті удостоїв(-ла)ся оглядати Бога, що прославив Тебе у Своєму Царстві.”